Jak ubrać dziecko na jego urodziny?

11-11-2022

Jaki wybrać strój na urodziny dziecka ?

Urodziny dla dziecka to dla niego bardzo duże i ważne przeżycie, a rodzice stają na głowach, aby uczynić ten dzień wyjątkowym i uszczęśliwić swoją pociechę. Aby dziecko było zadowolone i wspominało z radością ten jedyny dzień w roku, należy wsłuchiwać się w jego prośby i marzenia.

To prośby i wskazówki dziecka powinny być na pierwszym miejscu przy planowaniu imprezy urodzinowej. Oczywiście we wszystkim trzeba znać umiar i czasem trzeba sprowadzić malucha na ziemię – nie wszystko jest możliwe.

Najważniejsze, by w tym wyjątkowym dniu dziecko czuło się ważne, zauważane, a jego potrzeby i pragnienia były brane pod uwagę przy organizacji wydarzenia.

Strój urodzinowy jest zróżnicowany i w głównej mierze zależy od wieku dziecka. Pierwsze urodziny to największe wyzwanie dla rodziców.  Ubranie na roczek dla chłopca i ubranie na roczek dla dziewczynki to najważniejszy element imprezy urodzinowej malucha. 

Większe dzieci dokonują własnych wyborów. Ubranie na urodziny dla dziewczynki bywa często zaskakujące i niespodziewane. Ubranie urodzinowe dla chłopca nosi znamiona bohaterów  ulubionych filmów dziecięcych.

Dziewczynka małą księżniczką

Jeśli rodzic jest zmuszony to odmówienia jakiejś zachcianki to ważne, by podał mocny argument, świadczący o tym, że konkretna prośba nie może zostać spełniona. Pierwszą decyzją, którą trzeba podjąć to wybór miejsca na bal urodzinowy. Jeśli rodzina żyje w skromnym mieszkaniu, to lepiej i wygodniej będzie wynająć salę przeznaczoną do organizacji takich imprez.

Przed wydarzeniem należy również rozpisać plan spotkania, poszukać ciekawych zabaw i konkursów, aby dzieci były zaangażowane przez cały czas. Żeby bal urodzinowy był spełnieniem marzeń potomka musi on mieć dobrany idealny strój, który spełni jego oczekiwania.

Nie warto tutaj stawiać na styl i modę aktualnego sezonu. Lepiej postawić na ubranie dziecka, w którym będzie się czuło wyjątkowo i pozwoli mu być w centrum uwagi.

Pociacha z pewnością poczuje się w niej elegancko i wyjątkowo. Dla dziewczynek o stylu bardziej sportowym można wyszukać na przykład tuniki w intensywnym kolorze, która również będzie wyróżniała malucha z tłumu, ale będzie wygodna i nie będzie krępowała ruchów podczas zabawy:

Strój wybrany przez dziecko jest zależny od jego gustu i upodobań, ale także pokazuje jego charakter. Dziewczynki często lubią czuć się jak księżniczki. Z tego powodu ich wybór może paść na kreację w różowych odcieniach z tiulem w dolnej części sukienki. Świetnym przykładem ubioru na urodziny dziewczynki może być różowa sukieneczka z tiulem

Sukienka na urodziny dla dziewczynki, jest najczęściej wybieranym eleganckim strojem urodzinowym.

Jak ubrać chłopca na urodziny 

Chłopcy z kolei w tak ważnym dla nich dniu na pewno będą chcieli olśnić swoich gości klasą. Dobrym rozwiązaniem dla chłopca może być marynarka w ciekawy wzór. 

Dopasowana do wygodnych jeansów z pewnością zrobi wrażenie na gościach. Chłopcom, którzy wolą mniej elegancki styl, ale nadal chcą się wyróżniać z tłumu – bo to w końcu ich święto – można zaproponować komplet dresowy.  Będzie wyjątkowy i jednocześnie wygodny do zabawy i szaleństw z rówieśnikami:

Ubranie dzieci na urodziny nie powinno być trudne – ze względu na ich wiek, nie obowiązują ich klasyczne ramy „co wypada” założyć na daną okazje. Dziecko ma się czuć dobrze, i komfortowo.  Wymarzony strój ma sprawić, że wydarzenie będzie jeszcze bardziej magiczne.

W sklepie Paula For Kids znajdziesz eleganckie ubranka dla dziewczynki i dla chłopca. Sukienki dla małych księżniczek, oraz wspaniałe marynarki dla małych gentlemanów. Będą prezentować się pięknie w dniu urodzin. 

Jeśli dziecko nie lubi takich strojów, mamy też ubranka, sportowe dla chłopców i dziewczynek. Kliknij w poniższy link i zobacz przeróżne, świetne stroje dla dzieci na imprezę urodzinową.

Polecane produkty

MARYNARKA ZE SZTRUKSU DLA MAŁEGO CHŁOPCA JANKES

MARYNARKA ZE SZTRUKSU DLA MAŁEGO CHŁOPCA JANKES

Marynarka na kolorowej podszewce w kropki z łatami na łokciach.
SUKIENKA  MILENKA OD ALL FOR KIDS

SUKIENKA MILENKA OD ALL FOR KIDS

Piękna pastelowa sukienka z mięciutkiej dzianiny z kołnierzykiem "bebe"
SUKIENKA MIJA Z BOLERKIEM DLA DZIEWCZYNKI MAŁA MI

SUKIENKA MIJA Z BOLERKIEM DLA DZIEWCZYNKI MAŁA MI

Sukienka z brylancikami w pasie, usztywniona czarnym tiulem.